<< wróć do poprzedniej strony

Zdobądź bezpłatny certyfikat językowy TOEIC

Proponujemy wszystkim zainteresowanym udział w projekcie CERTYFIKAT+  który daje szansę bezpłatnej nauki języka angielskiego za pośrednictwem platformy e-learningowej. Kurs zwieńczony jest podejściem do międzynarodowego egzaminu i uzyskaniem cenionego przez pracodawców certyfikatu TOIEC.

W dniu 6 marca w siedzibie Wyższej Szkoły Humanitas prorektor uczelni, dr Mariusz Lekston podpisał w obecności prodziekan ds. współpracy z zagranicą, mgr Mai Chyży-Dudek, list intencyjny dotyczący współpracy pomiędzy WSH a Centrum Szkoleniowy Doradczym dr Kurnicki Sp. k., które realizuje projekt CERTYFIKAT+.

Test TOIEC jest jednym z najbardziej przyjaznych testów językowych w środowisku pracy. W dodatku cieszy się dużą zdawalnością - ponad 7 milionów rocznie. Chcesz zobaczyć jak wygląda? Już teraz możesz rozwiązać przykładowy test – KLIKNIJ.

Międzynarodowy certyfikat TOIEC warto mieć w swoim CV. Dzięki temu zwiększysz swoją atrakcyjność na rynku pracy, szybciej otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, podniesiesz swoje kompetencje i poszerzysz swoje horyzonty o zagraniczne oferty pracy.

TOIEC to najbardziej popularny certyfikat językowy na świecie. Sam zdecyduj w jaki sposób się nim mądrze wyróżnić, kreując swój profesjonalny wizerunek.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące zarówno projektu, jak i samego certyfikatu TOEIC, które odbędą się:

  • 10 marca (piątek), godz. 14:45 (aula WSH)
  • 18 marca (sobota), godz. 10:45 (aula WSH)